Стоп булінг

Проблема булінгу була актуальна в усі часи. Агресивна поведінка – це сучасний модуль молоді.

2 лютого в Таращанському-навчально реабілітаційному центрі з вихованцями груп ПТН практичним психологом Кучер Юлією Валеріївною та майстром виробничого навчання Смоліною Ольгою Анатоліївною була проведена виховна година  «Стоп булінг».

Учням у ігровій формі показали  нетипову поведінку між дорослими та підлітками, провели опитування про те, чи попадали під вплив негативного пресингу  від інших. Всі присутні відверто спілкувались, та ділились своїм життєвим досвідом.

Психолог пояснила всі основні форми булінгу: фізичний, економічний, сексуальний, кібербулінг. Дала дієві поради, як захистити себе в тих чи інших ситуаціях. Учні розібрали чотири головні  компоненти негативної поведінки; групи дітей: агресор, спостерігачі, жертва. Отримали  дієву пораду, як зрозуміти, що вони є жертвою агресивної поведінки, вивчили правила для свідків, розглянули види відповідальності за моральне і фізичне знущання.

         Переглянувши  презентацію «Стоп булінг» усвідомили, що допомога ближнім потрібна на лише фізична, а й моральна,  адже людської доброти та добрих слів потребують усі.