Васіна Надія Михайлівна

 

Директор Центру,  вчитель-дефектолог вищої категорії,

педагогічне звання «Вчитель-методист».

Васіна Надія Михайлівна народилась в смт. Рокитне, Київської області. В 1977 році закінчила Рокитнянську середню школу №2. В 1983 році після закінчення Обухівського медичного училища з відзнакою, вступила на дефектологічний факультет Київського державного педагогічного інституту ім. М. Горького за спеціальністю «Олігофренопедагогіка та логопедія», після закінчення якого в 1987 році, за направленням, приїхала до Таращанської школи-інтернату. Пройшла професійними східцями від вихователя, учителя, заступника директора з навчально-виховної роботи (1995-2005рр) до директора (з 2005 року по даний час).
 

 

 

 

 

Ратушна  Олена Олексіївна

Заступник директора з навчальної роботи, вчитель-дефектолог вищої категорії, педагогічне звання «Вчитель-методист».

 

Ратушна Олена Олексіївна народилася в м. Одеса. В 1990 році закінчила Таращанську середню школу №1, і вступила до Переяслав-Хмельницького педагогічного інституту. В 1995 році, після закінчення навчання прийшла працювати в Таращанську школу-інтернат на посаду вихователя. В 2013р закінчила факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та здобула кваліфікацію  «Олігофренопедагог. Логопед. Вчитель дітей з вадами розумового розвитку»; 2014р. – факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за спеціальністю «Корекційна освіта. Олігофренопедагогіка» та здобула кваліфікацію «Олігофренопедагог. Викладач корекційної педагогіки та спеціальної психології». З лютого 2014 року призначена на посаду заступника директора з виховної роботи. З вересня 2021 року переведена на посаду заступника директора з навчальної роботи.

 

Бузиновська Олена Володимирівна

Заступник директора з виховної роботи, вчитель-дефектолог вищої категорії, педагогічне звання "Старший вчитель".

Народилася в м. Тараща. Після закінчення школи вступила  до Переяслав-Хмельницького КДПІ ім. М. П. Драгоманова. Після закінчення інституту прийшла працювати в Таращанську школу-інтернат на посаду вихователя. З 2011 працювала вчителем української мови та літератури. В 2014 році закінчила Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю "Корекційна освіта" та здобула кваліфікацію вчителя спеціальних (корекційних) шкіл для дітей з порушенням інтелекту,  педагога корекційного дошкільного виховання. З вересня 2021 року призначена на посаду заступника директора  з виховної роботи.